Léto je před námi, většina z nás se bude chystat na cesty a u toho by se mohla hodit tahle fičurka. Na svědomí ji má společnost TSS Group, která patří mezi špičku v oblasti zabezpečení a také sledovacích systémů automobilů.

A jelikož jsou pánové také motorkáři, rozhodli se před dvěma lety zúročit svoje zkušenosti i v tomto oboru. Výsledkem je podle nás hodně zajímavý produkt. Základ tvoří krabička, kterou vám namontují někam do motorky. Dále si do telefonu nainstalujete aplikaci a pak to začíná. V appce nejenže vidíte aktuální polohu motorky, ale v přehledném kalendáři jsou také zaznamenány všechny vaše jízdy včetně podrobností.

 

Dál si můžete pomocí aplikace motorku zamknout, a pokud s ní někdo začne operovat, jste hned upozorněni. Ovšem nejen vy, ale také dispečink, což je u GPS lokátorů velký nadstandard. Nejenže dokážou identifikovat případnou krádež stroje a povolat Policii, ale také hlídají vás. MotoAsist totiž dokáže rozpoznat nehodu a v případě, že nereagujete na volání dispečerů, volají vám na místo záchranku.

Prostě nezůstanete nikde ležet. Bonusem pak jsou další asistenční služby na cestách, například vám pomohou najít nejbližší servis nebo zajistit překlady atd. To vše v rámci celé EU a Švýcarska. Už druhým rokem ji testujeme také my v redakci a můžeme s čistým svědomím vřele doporučit. www.motoasist.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno