Belgický závodní tým Marc VDS Racing se zatím s Hondou na prodloužení smlouvy nedohodl, nejpravděpodobněji by se jevil přestup k Suzuki.

Už tři roky působí belgický závodní tým Marc VDS Racing v královské kubatuře MotoGP, kde používá motocykl japonské továrny Honda. Na konci letošní sezony však týmu smlouva s Hondou vyprší a jak přiznal týmový manažer, pan Michel Bartholemy, zatím nebyl ze strany Hondy učiněn žádný příslib na prodloužení.
Bartholemy zároveň potvrdil, že již proběhla i nějaká jednání se Suzuki, která by v případě odchodu Hondy od Marc VDS měla vážný zájem na realizaci satelitního týmu. Tuto variantu také Bartholemy označil jako nejpravděpodobnější.
„Doposud jsem bohužel od HRC nedostal žádnou odpověď. V Kataru jsem absolvoval jedno setkání s managementem HRC. Japonci nám ale řekli, že potřebuji ještě asi měsíc na to, aby nám připravili konkrétní nabídku. Zatím ještě duben neskončil, takže jsem se jich na tuto otázku znova neptal. Máme ale v plánu vyvolat v Jerezu další jednání abychom zjistili, jak celá situace aktuálně vypadá,“ řekl Michel Bartholemy.

zdroj: Bikeracing.cz/speedwee, foto HONDA.racing

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno