Francouzský závodník Johann Zarco v úvodu letošní sezony královské kubatury MotoGP předváděl v barvách satelitního týmu Monster Yamaha Tech 3 oslňující výkony. Proto není nyní žádným převkapením, že v podvečer Grand Prix Francie oznámil tým podpis nové smlouvy, která Zarca v týmu udrží i na sezonu 2018.
Původní smlouvu měl Zarco u Tech 3 podepsanou do konce letošní sezony, ale jak přiznal i týmový manažer, s ohledem na letošní výkony nebyl jediný důvod, proč otálet s prodloužením stávajícího kontraktu.
„Mám velkou radost z toho, že i v příštím roce budu pokračovat v nabírání zkušeností v MotoGP s týmem Monster Yamaha Tech 3. Aktuálně si užívám úžasný vstup do této kategorie, kde jsem se již spoustu věcí naučil a tým mi nyní dal skvělou podporu v podobě prodloužení smlouvy. Chtěl bych také poděkovat mému manažerovi, který mi neustále pomáhá od doby, co jsem vstoupil do šampionátu. Tech 3 je skvělý tým, protože všichni mohou pozorovat, jakých výsledků jsme schopni dosahovat. Mám z toho velkou radost a to jsme teprve na začátku, věřím, že budeme moci pravidelně bojovat i o pódiová umístění. Pro rok 2018 se nebudou měnit pravidla, takže budu moci naplno využít zkušeností nasbíraných v letošním roce,“ řekl Johann Zarco.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno