Druhý ročník Motohouse Cup, který se jezdí v rámci okruhového ježdění na okruzích u nás, na Slovensku a v Maďarsku, odstartoval 19.dubna 2014 na maďarském Pannoniaringu. Čtyři závody nabídly i přes nepřízeň počasí zajímavou podívanou.

Nejpočetněji zastoupenou byla třída Supersport 600, kde se na start závodu postavilo hned 23 jezdců. Bohužel závod byl po pádu jednoho z pilotů a následném úniku oleje předčasně ukončen a místo plánovaných osmi kol se odjely pouze okruhy čtyři.

Vítězství si odnesl Rakušan Robert Auer před jeho krajany Bammacherem a Maassem. Z českých jezdců se nejvýše umístil patnáctý Tomek Dejneka. Pouze tento závod se jel za odpovídajících podmínek, ostatní jízdy už bohužel suchou trať neměly. To se samozřejmě odrazilo i na účasti. Ve třídě Supersport 750 zvítězil Rakušan Klaus Faller, v jedenáctičlenném startovním poli nefiguroval žádný z českých jezdců.

Naopak třída Superstock 1000 byla pouze českou záležitostí. Z jasného vítězství se zde těšil Roman Michalák. Na stupně vítězů se za druhým Miroslavem Polachem dostala i třetí Lenka Viktorová. Třída Superbike byla nejméně obsazená, ani zde mezi pěticí jezdců nebyl žádný český pilot. Zvítězil Rakušan Martin Stranz.