Milí motorkáři a motorkářky,již o tomto víkendu se potkáme na výstavě Motosalon. Připravili jsme pro vás speciální akce a ceny:

 

Veletžní akce 2024

Pokud se pro Motohouse Katalog zastavíte u nás na stánku (Pavilon P / naproti expozice BMW), můžete si katalog pořídit za zvýhodněnou cenu 150 Kč + jako bonus od nás dostanete pivko Bernard (i nealko) zdarma na cestu.

A zvýhodněnou cenu můžete využít i pro nové číslo magazínu Motohouse 3/2024, ten bude na výstavě v prodeji pouze za stovku. A to pivko k němu přidáme taky.

Zastavte se u nás, chystá se i hodně dalšího…

 

Představení Motohouse 3/2024

 


 

 

Motohouse Katalogu motocyklů určených pro tuzemský trh na nadcházející sezonu 2024. Je toho hodně nového, takže letošní rozšířenou nabídku rozhodně nepřehlédněte…

 

* 26. ročník
* 433 modelů
* 260 stran
* 92 novinek

 

Taková motorka, to je stejně něco. Dovede rozzářit oči, naježit chloupky na krku, rozlít vám v těle tu nekontrolovatelnou touhu na ni sednout. A pak jí dát někde úplně plnej plyn. Motohouse katalog je takových strojů napěchovaný až po okraj.

Kromě návratu několika supersportů (a reálným příslibu dalších budoucích novinek) do nás výrobci posílají víc a víc propracovaný modely a neštítí se experimentovat s přikrmováním spalovacích motorů elektrikou. První kousek už tady reálně máme. Nový trend do budoucna? To teprve uvidíme…

 

 

 

KATEGORIE:

SPORTOVNÍ / HERITAGE / NAHÁČE /
CESTOVNÍ ENDURO / MOTOKROS & SUPERMOTO /
CESTOVNÍ / HARD & HEAVY / ČTYŘKOLKY /

 

 


Motohouse katalog
motocyklů a čtyřkolek 2024

V prodeji od 20. prosince 2023
Cena výtisku CZ 199 Kč, SK 8,4 eur
…nově lze katalog objednat i samostatně poštou na: www.send.cz

 

Digitální verze:

https://www.digiport.cz/detail/floowie-pu/559930/778-motohouse-katalog-motocyku-2024

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno