Vítejte, milí motorkáři, již po pětadvacáté se potkáváme nad stránkami našeho Motohouse Katalogu motocyklů určených pro tuzemský trh, tentokráte pro nadcházející sezonu 2023.

 

* 25. ročník
* 377 modelů
* 260 stran
* celkem 87 novinek

Nadešel čas snění a vybírání té vaší další. Nebo té, která by jednou třeba mohla být v garáži. Ať tak, či onak, pevně věříme, že vám katalog Motohouse bude dobrým průvodcem světem motorek. Jeho rozmanitost se rok od roku rozrůstá, stejně tak jako náš katalog.

I letos v něm najdete několik desítek novinek, které určují nové trendy. Kam to celé směřuje? Čím dál více nám začíná hrát důležitou roli Čína. Už to nejsou ty nevzhledné maloobjemové naháče a čopry. Většina tamních výrobců koupila od evropských značek licence na větší motory a pustila se do tolik oblíbených kategorií naháčů a cestovních endur. V těch začíná být čím dál víc nabito. Celý svět najednou nastavil svoji pozornost na střední objemy.

 

 

Kde byla před pár lety největší bitka mezi motory nad litr, dnes jsou to sedmi a osmistovky. Však se sami podívejte na nového Transalpa, V-Stroma, Horneta a další novinky. Samozřejmě se ale tlačenice koná i v těch nejvýkonnějších sportovních a nahatých motorkách. Mít dnes výkon nad 200 koní je pomalu povinnost.

Na druhé straně spektra je pak ale víc a víc jednoduchých retromotorek. Zaplaťpánbůh, žijeme v době, kdy si máme z čeho vybírat. Přejeme vám, aby to byl co nejpříjemnější a nejzábavnější proces, a pokud vám nějaká ta nová dvoukolová láska skončí doma v garáži, ať si spolu užijete mnoho parádních kilometrů.

 

 

KATEGORIE:

SPORTOVNÍ / HERITAGE / NAHÁČE /
CESTOVNÍ ENDURO / MOTOKROS & SUPERMOTO /
CESTOVNÍ / HARD & HEAVY / ČTYŘKOLKY /

 

 


Motohouse katalog
motocyklů a čtyřkolek 2023

V prodeji od pondělí 19. prosince 2022
Cena výtisku 199 Kč
…nově lze katalog objednat i samostatně
poštou na: www.send.cz

!!!  SK verze v distribuci od začátku ledna 2023,
předplatitelé na Slovensku dostanou katalog ale ještě letos.

 

DIGITÁLNÍ VERZE:

ALZA MEDIA: https://www.alza.cz/media/motohouse-katalog-2023-d7580023.htm?o=1

DIGIPORT: https://www.digiport.cz/vydani/floowie/778-motohouse-katalog-motocyku

 

14 KOMENTÁŘE

 1. Katalóg dnes prišiel, odoslaný 11.1. od slovenského distribútora. Asi Ste boli na nich “tvrdý” po mojom výleve v tejto diskusii…

 2. Tu znovu Martin z Martina,

  dnes som si kúpil za 8,40 € váš Katalóg 2023, no musel som pochodiť niekoľko stánkov ( aj minulý týždeň ) kým som ho našiel v stánku na železničnej stanici vo Vrútkach – mali len tento jeden kus.

  Takže Katalog na Slovensku nezoženiete len tak hocikde v hociktorom stánku, trafike , či v supermarke – nabeháte sa, ak nebudete mať šťastie.

  Môj výtlačok našťastie nemá chybu čo spomína Jozef, a dúfam že ani nijakú inú – ešte som si ho poriadne nepozrel.

 3. Dnes som si kupil katalog na SK, zial je tam tlacova chyba strany od 52 do 66 su dva krat. a stany 69 az 87 chybaju. Je to problem jedneho kusu alebo je to hromadna tlacova chyba?

  • Dobrý den, to se může někdy stát, jde o chybu ve výrobě. Tu my neovlivníme, ale umíme ji vyřešit. Napište mi na mail: honza@motohouse.cz svou adresu a my vám pošleme nový kus poštou. Díky moc

 4. Holt Vám tá slovenská distibúcia nevyšla napriek sľubovaným termínom. Dnes v Ružomberskom kauflande katalóg k dispozícii, ale ja ako predplatiteľ si budem musieť počkať. Odpoveď od slovenského distribútora ma vôbec nepotešila, citujem: “Katalog bude dodaný spolu s časopisom č. 23/01+2.” A toto dvojčíslo vychádza podľa harmonogramu až 27.1.2023. Pekná výhoda pre predplatiteľov, to veru áno. Takže tento rok to bolo posledné zaplatené predplatné….

 5. ✊ 🇨🇿 VÍTE, ŽE: …motocyklový Motohouse katalog na rok 2023 můžete objednat i poštou na dobírku? 📬 Bez nutnosti zajišťovat si celoroční předplatné! Stačí se prokliknout na tento odkaz a již není potřeba nic shánět
  ➡️ KONTAKT: https://send.cz/kosik/polozka/6126488
  Děkujeme za váš velký letošní zájem 👏👏👏👏
  #motohouse_magazin

 6. INFO PRO SLOVENSKO – Slovenská distribuční společnost nám letos oznámila, že pokud jim dodáme katalog před svátky, tak nám ho na koci roku stáhne z prodeje a vrátí. Což je špatně, protože publikace jako Motocyklový katalog má smysl, jen když je v prodeji po celou sezonu. Proto tedy dáme do SLOVENSKÉ distribuce až po 4.1.2023, což se také stalo. Omluváme se za všechny komplikace, ale za tohle opravdu nemůžeme.

 7. Hamba… Som čitateľom od roku 1995 , je 5 1. 2023 a katalóg na Slovensku??! Ani o ňom nepočuli. Treba si spraviť poriadok! Niekedy som ho kúpil už pred vianocami.

 8. Bohužiaľ po katalógu do dnes, 2.1.2023 ani stopa. Asi treba menej sľubov alebo si urobiť poriadok v distribúcii na Slovensku. Ďakujem.

 9. INFO pro zájemce o katalog – pokud nemůžete nový katalog sehnat, napište na mail honza@motohouse.cz a uvěďte přibližně svou lokaci. Obratem Vám pošleme seznam prodejních míst ve vašem okolí. V celé ČR jich je víc jak 2.5tis, jistě si vyberete.

 10. Ďakujem za odpoveď

  Dúfam , že Katalog niekde v predajni zoženiem, lebo ten minuloročný v Červnu 2022 už v predaji nebol, musel som ho kupovať cez internet od slovenskej distribučnej spoločnosti.

 11. Ano, bohužel to tak je. Slovenská distribuční společnost nám letos oznámila, že pokud jim dodáme katalog nyní, tak nám ho na koci roku stáhne z prodeje. Což je špatně, protože publikace jako katalog má smysl, jen když je v prodeji po celou sezonu. Proto tedy dáme do SLOVENSKÉ distribuce až po 1.1.2023

  …toto neplatí pro SK předplatitele, ti ho dostanou normálně před svátky poštou

  …a čistě slovenskou jazykovou verzi neplánujeme, stejně jako časopis, i katalog nabízíme pouze v češtině.

  Díky moc za zájem, mrzí nás ta komplikace
  a přeji hezký den 🙂

 12. Pozdravujem Vás.

  Katalóg bude aj v slovenskej jazykovej verzii , alebo len česká verzia katalógu príde do predaja na Slovensku v Lednu 2023 ?

  Minuloročný katalóg nebol v predaji na Slovensku – kde sa bude dať kúpiť Katalog 2023 ?

  Ďakujem za odpoveď.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno