Sezona je v plném proudu, je potřeba se taky pořádně vybavit. Dnes můžete u Motohouse vyhrát parádní košili a džíny od firmy Bonmoto.cz

 

Košile a džínsy Snap

Ne jednu, ale hned dvě věci můžete vyhrát do kompletu. Motorkářská košile od Snap Industries je vybavena kompletním osazením homologovanými chrániči, ušita je z pevného kevlarového materiálu, který je odolný proti oděru, a má také prodyšnou komfortní podšívku s perforací.

Elegantní střih i kostkovaný vzor se dnes hodí na každou stylovou motorku, stejně jako světlé motorkářské džíny od stejného výrobce. Tohle všechno můžete mít, stačí jen zodpovědět jednu jednoduchou otázku. Tak šup, pojďme do toho.

 

 

 

Soutěžní otázka:

Kolik zaměstnanců se o vás postará v největší prodejně s motorkářským vybavením Bonmoto – Brno?

  1. a) 7
  2. b) 9
  3. c) 11

 

Odpověď na otázku snadno dohledáte
na: www.bonmoto.cz

 

Své e-maily se správnou odpovědí posílejte na adresu honza@motohouse.cz, do předmětu e-mailu napište heslo BONMOTO. Z každé e-mailové adresy akceptujeme pouze jednu odpověď.

Šťastným výhercem, a tím pádem majitelem košile a džínů, se stane 100. došlý e-mail v pořadí se správnou odpovědí. Soutěž běží pouze do 5. července 2023 a zveřejněna bude i na našem webu a sociálních sítích.

 

https://www.bonmoto.cz/snap-industries-kosile-tommy-red/

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno