Už popáté se těsně před Vánocemi sešlo motorkářstvo na MotoMoto Párty. A tak jako každý rok šlo o nezapomenutelnou akci se skvělou atmosférou. Prostě dárek od Ježíška.

Jedenáctého prosince, pražský bar Hockeyka, pozdní večer – kolem mě vidím všude rozesmáté obličeje. Aby také ne. Vždyť takto se sejdeme jen jednou za rok. Mezi návštěvníky párty vidím zástupce snad všeho, co mezi motorkami znám. Jsou tu kolínkáři v čele s Matesem Smržem, který přivezl ukázat motorku, kluci z H-D Praha, zástupci dovozců, kolegové od konkurence, streetfighteři, bahňáci, no nechci na nikoho zapomenout… Samozřejmě nechybí motodámy, bez nich by to nebylo ono. Všechno to tvoří kompaktní celek ve kterém se každý biker musí cítit skvěle. Tomuhle říkám řádná párty atmosféra.

Nutno podotknout, že pořadatelé se letos opět vytáhli. U vstupu nechyběl welcome drink, v tombole (zvlášť pro dámy a pány) byly super ceny, nechyběly soutěže o nejkratší sukni, nejkásnější silonky a lodičky, hitem večera byla módní přehlídka motooblečení a spodního prádla, třešničkou na dortu pak už tradičně vystoupení kapely K2, které všechny roztancovalo. Tah trvá až do pozdních ranních hodin, staří známí se potkávají u jednoho stolu, vznikají nová přátelství, pařba. Zas jednou akce, na kterou se jen tak nezapomene. Páni pořadatelé díky a klobouk dolů.

Foto: Jan Somerauer

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno