Po posledním ročníku, který se konal v Brně, bude Motosalon příští rok, jako pravidelně v lichých letech, opět v Praze. Silné stroje a příslušenství obsadí areál PVA EXPO PRAHA v Letňanech od 2. do 5. Března 2017

Rozšiřeno se o další halu! Pro návštěvníky, kterých letos dorazilo přes 60 tisíc, chystáme i bohatý doprovodný program – nejen show kaskadérů, ale i praktické ukázky, jak správně jezdit na motorce. Na této akci proto nesmíte chybět!

 
První značky potvrdily účast

Svou účast na pražském Motosalonu už potvrdily značky, jako jsou například Honda, Kawasaki, Harley-Davidson, KTM, Triumph a Ural, které patří mezi tradiční vystavovatele. Akci si nenechají ujít ani společnosti Kentoya a Scooters, které představí své skútry. Mezi další vystavovatele, kteří už odeslali přihlášku, patří i čtyřkolky BRP a Can-Am, z motooblečení pakčeské firmy MBW a Psí Hubík.

 

 

Motosalon pořádáme ve spolupráci s SDA

Motosalon je jediná česká národní prezentace importérů nejvýznamnějších značek motoc yklů, čtyřkolek a příslušenství, na které spolupracuje motoc yklová sekce Svazu dovozců automobilů (SDA). Její členové pak svými expozicemi tvoří „základní kameny“ veletrhu.

 

Anketa Motocykl roku 2017

Pouze vystavovatelé Motosalonu mohou přihlásit své dvoustopé mašiny do ankety Motocykl roku 2017. V ní volí odborná komise i široká veřejnost ty nejlepší stroje. V roce 2016 se celkovým vítězem stala Yamaha MT-10. Letos to může být ta vaše! O vítězném stroji samozřejmě informuje celá řada médií, takže se o vaší značce dozví další potenciální zákazníci.

 
Zvýhodněná cena jen do konce listopadu

30. listopadu končí možnost, kdy se můžete na veletrh přihlásit za zvýhodněnou cenu (za podmínky včasného zaplacení zálohové faktury). Pokud máte napnutý rozpočet, využijte tuto šanci a podejte přihlášku včas. Nejlepší místa rychle mizí. Všechny informace o cenách i způsobu přihlášení najdete na webu Motosalon. Pokud jste se již přihlásili, berte tuto připomínku za bezpředmětnou. Více informací k přihláškám a dostupným ploc hám vám poskytne Jana Kornetová (jkornetova@bvv.cz).

 

Více info pravidelně na..facebooku Motosalon 

Foto: archiv

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno