PSí Hubík představuje nové rukavice zaměřené na pohodlné cestování. Svrchní materiál je z hovězí kůže, podšívka na hřbetu ruky polyester.

 

Exponovaná místa, která jsou nejvíc „na ráně“ v případě pádu, jsou zesílena dvojitou kůží. Obvod rukavice se stahuje suchým zipem a na boční straně rukavice pruží pro lepší flexibilitu. Černá kůže je decentně kombinována s vínově červenou a kontrastními švy. Design rukavic je laděn ke kožené motobundě Simon, která je zařazena do sekce „město“ pro svou lehkost, atraktivní „černý” design, který je umocněn červeným prošitím.

 

Moto rukavice pro cestování. Pánské provedení. Černá kůže je decentně kombinována s vínově červenou a kontrastními švy. Design rukavic je laděn ke kožené motobundě Simon.

  • svrchní materiál hovězí kůže
  • podšívka na hřbetu ruky polyester
  • exponovaná místa zesílena dvojitou kůží
  • stahování obvodu na suchý zip
  • pružení na boční straně pro větší flexibilitu

 

 

 

Bunda má zcela unikátní střih. Je dostatečně přiléhavá a nenafukuje se za jízdy a přitom je maximálně pohyblivá. Přes zadní díl je zip na sepnutí ke kalhotám, je však skrytý, aby nerušil design, když se bunda nosí civilně. V přední části hrudníku jsou regulovatelné větrací kapsy. Anglické pojmenování modelu a londýnský motiv na podšívce nám bude připomínat jednoho úžasného anglického závodníka, který celý svůj krátký život zasvětil motorkám – Simona Andrewse.

Více najdete na www.psi.eu

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno