Chcete jezdit i v zimě? Nemáte nebo nechcete tahat vybavení s sebou? Máme pro vás skvělý řešení…

Na pražském Zličíně vyrostla skvělá tréninková hala Pitland, kde vám půjčí jak motorku, tak i veškeré potřebné vybavení. Koncept je jasný – dopřát každému návštěvníkovi plnohodnotný zážitek z jízdy v každém ročním období. Je tady připravený výukový program pro začátečníky, pokročilé až po závodníky.

Každý dostane plný servis. Jezdí se na speciálním elektrickém pitbiku, tzv. ePitu. Motorka je výborně nastavená, její těžiště je velmi nízko, protože motor i baterka jsou uloženy vespod.

 

Celková váha stroje je cca 85 kg, je tedy velmi dobře ovladatelná i pro začátečníky, dospívající i ženy. Motorka má tedy velmi zábavné vlastnosti – za cca dva sekundy jedete už 60 km/h.

Takových strojů je připraveno 30 a dbá se na to, aby byly všechny stroje co nejvíc stejné, tedy stejně nastavené se stejnými pneumatikami, aby nezáleželo, na kterém stroji kdo jede, žádné z(ne)výhodnění.

 

 

Hala má 5800 m2 a je celoročně vytápěna na 12 °C. V hale jsou čtyři cvičné kruhy (čtyři osmičky), kde budou probíhat kurzy, výcvik a trénink dovedností.

Samotný kruh má průměr 12 metrů, je tedy dostatečně široký, aby i začátečník měl pocit bezpečí a mohl se věnovat pouze tréninku. Volné jízdy, závody se budou pořádat na dráze. Ta je dlouhá v základu 240 metrů, rozšířená verze o cvičné kruhy má 430 metrů.

Povrch je speciálně upravený pro co nejlepší adhezi pneumatik. Provoz na dráze a nastavení map motorek řídí Maršálové, bezpečnost je tudíž zajištěna. Motorky jdou na dálku zpomalit či vypnout, aby nedošlo ke kolizím v případě nutnosti zasáhnout.

K dispozici je samozřejmě školicí místnost, zázemí pro občerstvení a posezení. Kromě motorek vám půjčí i celý set vybavení – kombinézu, boty, rukavice, helmu, spodní prádlo pod kombinézu a kuklu.

Prostě pecka zábava nejen na zimu. My už se tam chystáme. Více najdete na www.pitland.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno