Americký závodník Nicky Hayden potvrdil, že ještě rozhodně nepomýšlí na konec závodnické kariéry, ale rád by ještě jednou poznal chuť vítězství.

V příští sezoně bude zkušený Nicky Hayden jediným Američanem na startovním roštu královské kubatury MotoGP, když nastoupí ke své druhé sezoně v sedle Open motocyklu Honda. Hayden působí v královské kubatuře již od roku 2003, doposud se mu podařilo vybojovat mistrovský titul pouze jednou, a to v roce 2006.
 
Letošní sezonu uzavřel Kentucky Kid na finální šestnácté pozici v tabulce šampionátu, i přesto ale říká, že by se velmi rád znovu bojoval o vítězství. Jak sám potvrdil, ani ve věku 33 let zatím rozhodně nepomýšlí na to, že by závodnickou přilbu pověsil na pomyslný hřebík.
 
Nicky Hayden
 
„Samozřejmě největším rozdílem mezi továrními motocykly a Open bajky je výkon motoru. V letošní sezoně jsem neměl žádný problém s podvozkem, ale pouze u řazení a maximálních rychlostech. Nová motorka vypadá v tomto ohledu mnohem lépe, díky tomu bychom se tak mohli i my výrazně zlepšit. Moc rád bych v mé kariéře ještě vyhrával závody, rozhodně ještě nepomýšlím na konec kariéry, ale plně se soustředím na šampionát MotoGP,“ řekl Nicky Hayden pro GPone.
 
 
Kompletní startovní listina MotoGP pro rok 2015  …ZDE

 Nicky Hayden

Foto: honda.proimages

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno