Touratech přidává do své nabídky kovový ocelový kanystr s kapacitou dva litry. Kanystr splňuje nejpřísnější armádní normy a je schválený UN pro přepravu nebezpečných látek.

To znamená, že vydrží opravdu hodně. Kromě extrémně robustní konstrukce má ještě výhodu v tom, že se nenafukuje ani na prudkém slunci a vždy se dá dostat do držáku na kufru. Dokonalé těsnění zajišťuje hliníkový uzávěr.

Kanystr Voyager je dokonale těsný a nikdy z něj nic nekape. Patentovaná konstrukce (výroba v EU) je inertní vůči benzinu, kanystr je uvnitř potažený speciální látkou proti korozi a z vnější strany je kvalitní žlutá prášková barva.

 

 

A nesmíme zapomenout na důležitou věc – kanystr je mimořádně vzhledný a přináší téměř každé motorce dokonalý expediční vzhled. Kanystr se dá připevnit na kufry Touratech Zega Evo pomocí nerezového držáku se zamykáním, který se zamkne současně se zamknutím zámku kufru.

Držák je upevněný na čtveřici nerezových „nýtů“, které jsou součástí nevykrojeného kufru Zega Evo (jsou na opačné straně, než je výfuk) ve standardní výbavě. Kanystr stojí 1082 Kč s DPH, držák s popruhy 946Kč. https://shop.touratech.cz/metal-fuel-can-touratech-voyager-2-litre.html

 

 

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno