Společnost Inter Cars Česká republika společně s českým motocyklovým závodníkem Ondrou Vostatkem připravila vánoční dražbu jeho závodní helmy.

S touto helmou se Ondra účastnil letošního mistrovství světa WSBK, kde se mu podařilo v kategorii Supersportů vybojovat první světové body na motocyklu Triumph. Tato helma je speciálně vyrobená a jediná svého druhu na světě.

Helma je součástí Ondrovy závodní historie a nejen symbolem rychlosti a odvahy, ale i velkého odhodlání. Nyní může být teď Vaše. Veškerý výtěžek z dražby půjde na dobročinné účely a to konkrétně na podporu dětského domova Domůvek.

Aukce bude probíhat na Aukru od 1. prosince do 10. prosince 2023 a předání helmy proběhne na centrále Inter Cars samotným Ondřejem Vostatkem.

 

 

Ondřej Vostatek uvedl:

*„Jsem moc rád, že se povedlo aukci zorganizovat a pozval bych všechny, aby se do aukce zapojili. Svou účastí v dražbě tak můžete získat unikátní závodnický kousek. Helma je pro mě hodně speciální a srdeční záležitost. Vrátil jsem se s ní do mistrovství světa Supersportů a vybojoval s ní důležité body na novém motocyklu.“

*„Patřila k mým oblíbeným a doufám, že udělá někomu velkou radost. Nejlepší ale na tom je, že celý výtěžek z dražby poputuje dětem, které to potřebují, takže myslím, že je to fakt perfektní příležitost udělat si radost dvojnásobně. Další informace o aukci budou na Instagramu @ondrejvostatek  a @intercarscz.“

 

 


www.ondrejvostatek.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno