Český jezdec Ondřej Vostatek se vrátil na divokou kartu do kategorie světových Supersportů na motocyklu Triumph při závodech v Mostě.

Velmi dobrou zprávou je, že u týmu PTR Triumph dokončí sezónu 2023 a bude dál pokračovat v mistrovství světa i v roce 2024.

 

 

Ondřej Vostatek:

„Je to skvělá zpráva nejen pro mne, ale i pro české fanoušky. Jsem moc rád za důvěru, které se mi dostalo a těším se na spolupráci s týmem PTR Triumph. Je to pro mě nová příležitost a výzva”

„Čeká mě ale hodně práce. Snad budeme mít dost času na to se lépe poznat a vyladit s týmem a hlavně s motocyklem Truimph, na kterém jsem toho ještě moc nenajezdil. První data vypadala slibně, takže doufám, že se budeme společně posouvat dál a podaří se mi zajet nějaký pěkný výsledek.”

„Je skvělé, že se už letos mohu začít připravovat na další sezónu a získávat nové zkušenosti. Proto bych moc rád poděkoval všem, kteří se na mém návratu do seriálu mistrovství světa, podíleli. Všem našim partnerům a sponzorům, přátelům a rodině a hlavně tátovi“, dodal Ondřej Vostatek na závěr.

 

 


www.ondrejvostatek.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno