Španělský závodník Dani Pedrosa se nakonec rozhodl pro operaci předloktí, kterou podstoupí již dnes na klinice v Madridu

Již jsme informovali o tom, že španělský závodník Dani Pedrosa z důvodů problémů se svým předloktím vynechá následující dva závody v Austinu a Argentině. Nyní španělský závodník oznámil i další postup, jak se pokusí dát co nejlépe zpět do formy, když již dnes v Madridu podstoupí naplánovanou operaci.
 
Pro operaci se Pedrosa rozhodl i přesto, že není zcela zaručené, že stavu jeho předloktí pomůže. Dani totiž takovou operaci podstoupil v minulosti již dvakrát a právě z toho důvodu si ani samotní doktoři nebyli jistí, zda se pro operaci rozhodnout.
 
 
„Tohle nejsou zprávy, které bych chtěl okamžitě sdělovat celému světu. Tuto skutečnost jsem konzultoval s několika doktory a profesionály, kterým důvěřuji. Nakonec mi doporučili, že operace předloktí je pro mne jedinou šancí, jak tento problém vyřešit. V pátek mne tedy čeká operace, která bude provedena speciální technikou. Doufejme, že operace dopadne dobře a budu se moci brzy vrátit zpět na startovní rošt,“ řekl Dani Pedrosa.

Foto: honda

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno