Jedna z nejstálejších věcí v nabídce námi používaných věcí. Pokud chcete bundu s opravdovou kvalitou, můžeme tento Clover jen a jen doporučit. Po pěti letech a určitě víc jak 100 000 najetých kilometrů vypadá sále jako nová

Proč jsme se rozhodli zařadit do této rubriky znovu tuto bundu? Reálná situace před několika dny: k nám do kutlochu zapadla jedna nová kolegyně a povídá: „Hezká bunda, ta je nová?“ Polil mě pocit blaha, tři dny před tím jsem ji vypral a ona opravdu děsivě prokoukla.

Co říká výrobce:

hovězí kůže 1.0mm
vyjímatelná výstelka na páteři
vyjímatelná tepelná vložka MicroValtherm
sepnutí kalhot art.1391 GTS-art.1393 Eurotour
ramenní a loketní odnímatelné CE chrániče
výstelka zad
velikosti: 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58
v současnosti akční cena

 CLOVER YUMA - MOTOHOUSE

Co říká majitel:

(bundu vlastní již 5 let Honza Karásek, editor MH)
překvapila svou výdrží
a stálou barevností
nedeformuje se, neprodírá

 

VERDIKT

A to už s ní mám nalítáno doopravdy 5 sezon a v permanenci je skoro každý den (určitě tedy víc jak 100 000 km!), a přesto jsou barvy svěží (bílá je běloučká!), a hlavně – nikde po obvodu nepovolil za tu dobu jediný šev, nikde jediná prodřenina. Právě tahle bunda mi jasně ukázala, že kvalitní věc vydrží opravdu navěky.

Přemýšlím, zda byl za celou tu dobu nějaký problém, a napadá mě jen jedno, před třemi lety mi protekla voda přední kapsou a tam přítomný telefon to prostě neustál. Víc nic. Takže s čistým svědomím říkám, pokaď chcete bundu, co vydrží, vsaďte na Clovera, v Nokamotu je teď k mání i ve velice zajímavých cenách!

Cena: 5990 Kč
Kontakt na prodejce: www.nokamoto.cz

Foto: autor

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno