Pokud ti srdce při pohledu na oranžové modely KTM Duke poskočí o tisíc otáček výše, tak při této zprávě se rovnou vytočí do omezovače!

KTM začátkem léta přiveze do Česka kamion plný motorek KTM Duke! Možnost účastnit se akce KTM Truck Show 2022 je tu pro tebe vůbec poprvé, a proto jsme připravili na vyzkoušení všechny aktuální modely Duke a jako bonus supersportovní novinku RC 390.

Otestovat můžeš nejen malé začátečnické modely 125 Duke a 390 Duke, ale na své si přijdeš, i když se řadíš mezi zkušenější jezdce a pokukuješ po silnějších modelech 890 Duke, přičemž v našem kamionu plném sportovních oranžových strojů nebude chybět ani verze R či nejnovější GP.

 

 

A na ty nejodvážnější čeká dobře známá bestie 1290 Super Duke R, samozřejmě i v nejnovější verzi pro rok 2022 – EVO s elektronickým podvozkem WP. Mysleli jsme také na fanoušky cestování na dlouhé tratě, kteří jistě ocení bezkonkurenční 1290 Super Duke GT.

Sleduj sociální sítě KTM Czech Republic & Slovak Republic, a pokud si chceš zajistit účast na akci, kontaktuj přímo prodejce KTM a zarezervuj si předem svoji jízdu. Čeká na tebe nejen kamion plný modelů KTM Duke, ale také zajímavý doprovodný program, workshopy, občerstvení a spousta zábavy.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno