Otestovat své stroje a seznámit se s tratí Masarykova okruhu před červnovým závodem přijedou piloti ze seriálu Mistrovství světa superbike.

Chybět nebude trojnásobný mistr světa a prozatímní lídr letošního bodování Jonathan Rea, ani jeho pronásledovatelé Chaz Davies nebo Marco Melandri. Testování se uskuteční ve dnech  25. – 26. dubna od 9 do 18 hodin  a bude přístupné veřejnosti!

Celkem se ho zúčastní desítka závodních týmů…

 

Do testů měl podle původního plánu vyrazit i jediný český zástupce v šampionátu WorldSBK Ondřej Ježek z týmu Guandalini Racing. Nakonec se kvůli technickým potížím nemůže zúčastnit. „Moc se jsem těšil a mrzí mě, že se při testech nesvezu. Bohužel máme problém s počtem motorů, proto nakonec nebylo možné do Brna vyrazit. Na Masarykův okruh bychom přesto chtěli ještě před závodem vyjet, momentálně řešíme možnost testovat zde během května,“ vysvětluje Ježek, který se při úvodních čtyřech závodních víkendech letošní sezóny potýkal s řadou technických problémů, přesto dokázal dvakrát bodovat.

 

Seznam závodních týmů

Aprilia Racing Team

Aruba Ducati SBK – Chez Davies, Marco Melandri

Aruba Junior team

Barni Racing Team – Xavi Fores

Evanbros Racing Team

Grt Yamaha

Kawasaki Provec – Jonathan Rea, Tom Sykes

Orelac Racing VerdNatura

TripleM

Yamaha Crescent – Alex Lowes, Michael van der Mark

Otevřené tribuny

Během celého testování budou pro veřejnost zdarma otevřené sedadlové tribuny T3/T5, stejně jako přírodní tribuna C. Parkování je možné u těchto tribun. Paddock a průchod areálem bude uzavřen.

 


zdroj: TZ AMD BRNO, foto: Ducati, Kawasaki, Guandalini racing

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno