Pokud máte Euro 5 verzi KTM Super Adventure 1290 (tedy rok 2021 a novější) a pořád vozíte na pravé straně tu obrovskou krabici místo výfuku.

Tak vytáhněte telefon z kapsy, načtěte si QR kód níže a mrkejte na fotky, ceny, pusťte si zvuk a sami se přesvědčte, že tohle vaše kačena zkrátka potřebuje. Jde o technický unikát.

V Rakousku se podařilo chlapcům z vývoje nacpat Euro 5 katalyzátor do těla tlumiče (ano, i proto je ten sériový tak gigantický) a přitom přijít s nádherným designem, který je tvarově výsledkem „hydro-formingu“ – ve výfukovém byznysu unikátní technologie, díky níž koukáte na tyto úžasné tvary.

A také byste zde marně hledali nýty, ty najdete pouze ve spodní části, ale jsou elegantně zakryty obrovským karbonovým tepelným štítem. Strojařina 21. stolení a moderní design přišly i mezi výfuky. Máte nejlepší rakouský bike na světě, tak to chce i nejlepší rakouský výfuk.

Tak si pospěšte, první kusy dorazí na sklad až po Novém roce, ale už teď je skoro plný pořadník na kapacitu této první šarže. Najdete na www.remus-vyfuky.cz.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno