Závodní ředitel továrny Yamaha, pan Lin Jarvis, je přesvědčen o tom, že Valentino Rossi je letos jedním z největších kandidátů na boj o mistrovský titul.

Devítinásobný mistr světa Ital Valentino Rossi přesvědčil v úvodním závodním víkendu letošní sezony královské kubatury MotoGP závodního ředitele továrny Yamaha Lina Jarvise svými výkony natolik, že ihned zařadil Valentina na soupisku kandidátů na boj o mistrovský titul v letošní sezoně.

„Abych byl upřímný, myslím si, že Valentino se určitě pokusí z tohoto výsledku získat nějakou výhodu. V loňském roce se k nám vrátil po dvou obtížných sezonách v barvách Ducati a byl šťastný, že je zpět doma. Nyní ví, že má svoji pohodu a chce znovu vítězit. V letošní sezoně je Valentino skutečně koncentrovaný a dává si pozor na každý detail,“ řekl Lin Jarvis.

Následně pokračoval slovy: „Nemyslím si, že by jeho výsledky byly podobné jako v loňském roce. Valentino pojede vepředu. Jeho cílem je letos bez jakýchkoliv diskuzí bojovat o mistrovský titul. Už v Kataru jsme mohli vidět, že má i na Márqueze. Na základě prvního závodu si myslím můžeme naplno říct, že je jedním ze žhavých kandidátů na boj o mistrovský titul.“

Foto: Yamaha

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno