Loni měly světové superbiky WorldSBK na okruhu v Mostě premiéru, letos se tedy MS Superbike vrátí již do známého prostředí.

A to přesně ve chvíli, kdy boj o letošní titul graduje. Skvělý Álvaro Bautista na Ducati, strojově přesný Jonathan Rea na Kawě a divoký a nespoutaný Toprak Razgatlioglu v sedle tovární Yamahy. Bude to obrovská řež, u které nyní můžete být i vy.

 

 

Soutěžní otázka:

Kdo je držitelem traťového rekordu (moto) na autodromu v Mostě – čas 1:31,996 na jedno kolo? Nápověda: Rekord padl minulý rok během závodního víkendu WorldSBK. Letos se díky novému povrchu trati počítá, že rekord padne minimálně jednou znovu.

1) Álvaro Bautista

2) Jonathan Rea

3) Toprak Razgatlioglu

 

*Nápovědu najdete na webu www.autodrom-most.cz.

 

Své e-maily se správnou odpovědí posílejte jako tradičně na adresu honza@motohouse.cz, do předmětu e-mailu napište heslo MOST WSBK 2022 Z každé e-mailové adresy akceptujeme pouze jednu odpověď. Vítězem se stane odesílatel sté správné odpovědi. Soutěž běží do 10. července 2022 a výsledky budou zveřejněny v následujícím čísle Motohouse. Výherci budou rovněž kontaktováni napřímo e-mailem. Informace o soutěži najdete i na našem webu a sociálních sítích.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno