Náš největší prodejce MX a enduro vybavení pilně zásobuje před podzimní sezonou, v nabídce se objevují kolekce 2016. Vybrali jsme z nich pár zajímavostí, které byste neměli přehlédnout:

Náš největší prodejce MX a enduro vybavení pilně zásobuje před podzimní sezonou, v nabídce se objevují kolekce 2016. Vybrali jsme z nich pár zajímavostí, které byste neměli přehlédnout:

1. Oakley O2 MX

Nové brýle O2 MX z nabídky americké firmy určené pro motokros a enduro nabízejí rámeček s rozšířeným zorným polem o 30 % a zároveň jsou vhodné pro použití na dioptrické brýle, navíc vybavené chráničem nosu.

 

2. Leatt GPX Impact Shorts

Novinka v nabídce firmy Leatt jsou kraťasy s chrániči pro offroad použití. Vyrobeno z komfortního technického materiálu a vybaveno protektory na boky, kyčle a kostrč. Na protektory byl použit speciální tlumicí gel ArmourGel, CE homologace je samozřejmostí.

3. Nové kolekce 2016 TroyLeeDesigns, Fox, Shift

V Razzu již najdete kompletní nabídku nových kolekcí roku 2016 pro motokros a enduro značek TroyLeedesigns, Fox a Shift. Kdo chce vyrazit v novém špičkovém oblečení, tak má šanci.

www.razzo.cz

Foto: archiv

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno