Jestli se někdo z českých výrobců velmi výrazně prezentoval na mezinárodním veletrhu Intermot v Kolíně, byla to značka Trilobite Premium Aramid Fashion, která sem přijela s novou kolekcí pro rok 2019.

Velkou pozornost na sebe strhl dobře známý model (a to nejen pro české zákazníky) motocyklových jeans TRILOBITE PARADO. Tyto kalhoty letos oslavily překročení hranice celosvětově prodaných 100 tisíc kusů! 100 tisíc spokojených zákazníků z nejrůznějších kontinentů, kteří jezdí v motocyklových jeans Trilobite Parado a to už je opravdu slušné číslo. Právě tento výrobek dostává na všech možných testovacích a prodejních webových stránkách nejvyšší počet hodnocení od přímých uživatelů. Mezi výrobci motocyklového oblečení se jedná o ojedinělou rekordní prodejní statistiku, která neustále dokazuje, že Trilobite Parado se vyjímá mezi ostatními motocyklovými jeans a právem patří mezi nejprodávanější v celé Evropě.

Motojeans Trilobite Parado mají velice specifický střih a samotnou konstrukci, která zajišťuje, že kalhoty perfektně padnou drtivé většině jezdců. Kvalitní použité aramidové materiály a chrániče vlastní výroby úrovně Level 2 zvýšily bezpečnost na maximum, což dokazuje i samotná certifikace TÜV. Na českém trhu nejsou podobné kalhoty, které se mohou pochlubit touto velmi náročnou a přísnou certifikací německého institutu.

I proto představila značka Trilobite další barevné modifikace tohoto úspěšného modelu a dvě zcela nové verze. První z nich představují pokrokové hightech kalhoty pod názvem Trilobite PARADO DYNEEMA DENIM, které jsou vyrobeny, jak již samotný název napovídá, z materiálu Dyneema – extrémně odolného vlákna (15x silnější než ocel ) na bázi polyethylenu UHPMW o tlušťce pouhých 0,8 mm. Druhou novinkou jsou kalhoty Trilobite PARADO RECYCLED DENIM, které jsou pravděpodobně první motocyklové jeans vyrobeny z recyklovaného denimu. Ostatně recyklovanému programu se věnovalo vývojové oddělení značky poslední rok velice intezivně. Při výrobě bund používá recyklovaný polyester získaný z pet lahví vylovených z oceánu.

Oficiální představení kolekce Trilobite 2019 pro českou motocyklovou veřejnost je plánován až na začátek příštího roku.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno