Policie ČR – dDoufáme, že se díky projektům realizovaným v rámci bezpečnosti na pozemních komunikacích podaří snížit smrtelné nehody motorkářů.

Pojďme i v letošním roce trochu potrénovat, přiučit se něčemu novému, abychom se z našich cest vraceli v pořádku. Ředitelství služby dopravní policie Policejního prezidia ČR s Asociací center pro zdokonalovací výcvik řidičů AČR pořádá již 3. ročník preventivního projektu zaměřeného na vzdělávání a zdokonalování řidičů motocyklů na začátku motorkářské sezony.

V rámci projektu proběhne deset společných jízd s následnou bezplatnou ukázkou výcviku na daném polygonu. Přestože limit účastníků na jednu vyjížďku je stanoven na 250 motorkářů, předpokládáme, že samotných akcí na polygonech se zúčastní více zájemců.

 

 

Výjezd motorkářů proběhne vždy organizovaně z předem určeného místa za doprovodu dopravních policistů na motocyklech. Společná jízda se uskuteční na stanovené trase v rozsahu cca 80 až 90 km. Po dojetí do výcvikového centra se účastníci jízdy zapojí do připraveného programu.

Na jednotlivé jízdy se mohou účastníci hlásit prostřednictvím formuláře na webových stránkách Policie ČR, kde najdete i přesné termíny. Pro vyplnění přihlašovacího formuláře je nutné se přihlásit prostřednictvím uživatelského jména: Kola2021 a hesla: Heslo2021.

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno