Špičková ochrana pro vaše tělo od firmy Rev’it nové v nabídce Bonmoto. Zaujme univerzální využití nejen pro motocyklisty a motokros, ale i rizikové zimní sporty, adrenalinový outdoor a obyčejné lyžování či snowboarding.

Kdo chce investovat maximum do bezpečné jízdy, neměl by zapomínat na chytrého pomocníka v podobě chrániče těla. Žádaná holandská značka Rev’it přichází s moderním chráničem Proteus v černém detailním zpracování.

Na technologickém vývoji i revolučním designu se podílí světové špičky z oblasti motorismu, proto vám i tento chránič nabídne spoustu využití. V první řadě pracuje s osvědčenou kombinací polyesteru a nylonu a díky tomu představuje Rev’it Proteus univerzální využití nejen pro motocyklisty a motokros, ale i rizikové zimní sporty, adrenalinový outdoor a obyčejné lyžování či snowboarding.

 

 

Díky strečovým 3D mesh panelům se chránič perfektně přizpůsobí vašim potřebám, je pružný a prodyšný. Homologované chrániče ramen, loktů, zad i hrudi odpovídají nejvyšším požadavkům na kvalitu.

Samotný chránič je k dostání v šesti velikostech a zapíná se pomocí zipu. Za velmi atraktivní cenu 5299 Kč si můžete svou velikost pořídit z pohodlí domova online na motoshopech www.motozem.cz nebo www.bonmoto.cz. K dispozici je samozřejmě i online podpora pro volbu správné velikosti.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno