Německý závodník Stefan Bradl očekává, že letos vyhraje mistrovský titul v královské kubatuře MotoGP italský jezdec továrního týmu Yamaha – Valentino Rossi. Sledujte další závod, již tento víkend v Aragonu

Německý závodník Stefan Bradl se v podvečer startu Grand Prix na španělském okruhu Motorland Aragón vyjádřil i k aktuální situaci v šampionátu královské kubatury MotoGP. Zde panuje, jak všichni dobře víme, tvrdý souboj o mistrovský titul mezi jezdci továrního týmu Movistar Yamaha – Valentinem Rossim a Jorgem Lorenzem.
 
Jezdec továrního týmu Aprilie je v současné chvíli názoru, že titul v letošní sezoně vybojuje právě italský závodník Valentino Rossi, jenž má na kontě již 23 bodový náskok na svého týmového kolegu Lorenza.
 
 
„Rossi v posledních dvou závodech předvedl fantastické výkony, a to i přesto, že byly oba tyto závody zásadně ovlivněny počasím. Myslím si, že za normálních podmínek by ale v těchto závodech měl Lorenzo navrch. Nyní ale Valentino disponuje náskokem 23 bodů a je to velmi zkušený jezdec, takže si myslím, že od něj velké chyby očekávat nemůžeme. Zároveň musíme počítat s Márquezem, který již sice o titul nebojuje, ale v některých závodech určitě pojede o vítězství. Můj osobní tip na letošní titul je ale Valentino,“ řekl Stefan Bradl pro Speedweek.

Foto: yamaha.racing

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here