U továrního týmu Aprilia
je již téměř jasné, že bude pro rok 2018 jedno volné místo, protože vedení není spokojeno se současnými výsledky britského závodníka Sama Lowesa a již aktivně hledá náhradu. Zatím se ale ukázalo, že i když se jedná o nabídku na tovární motocykl Aprilia, žádný z jezdců se do tohoto týmu nehrne.
Nejdříve se Aprilia snažila lanařit italského závodníka Danila Petrucciho, jenž dal ale pro rok 2018 přednost tovární Ducati v týmu Pramac, i kdyý si přijde na nižší finance, než by dostal u Aprilie. Na stejný problém Aprilia narazila i u australského závodníka Jacka Millera, který také raději setrvá na satelitní Hondě u týmu Marc VDS.
Dle nejnovějších informací nyní tovární tým Aprilie udělal nabídku druhému jezdi týmu Pramac – Britu Scottu Reddingovi. Zde již možná padne na úrodnou půdu, protože Redding na rozdíl od Petrucciho jede loňskou motorku a s výsledky rozhodně není spokojen.
Samotný Redding jen k aktuální situaci řekl: „Neustále se snažíme odvádět ty nejlepší výkony, ale bohužel v týmu Pramac s loňskou motorkou Ducati neumíme udělat zázraky.“

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here