Už za několik dní odstartuje jedinečná akce konce léta, All American Fest (dříve Prague Harley Days), kterou v tom největším stylu vyvrcholí celé léto!

Akce, která je určena skutečně pro všechny se stane nejen oslavou konce léta, ale i Ameriky v pravém slova smyslu a toho nejlepšího co nám dala na poli motocyklů, gastronomie, sportu, zábavy a kultury.

Pátek až neděle 1. – 3. září tak bude na pražském Holešovickém Výstavišti patřit motocyklům Harley-Davidson, jedinečným burgerům a dalším grilovaným pochoutkám, adrenalinové zábavě v podobě show ve freestyle motokrosu, koncertům, family zóně pro nejmenší, kulinárním workshopům těch nejlepších šéfkuchařů, jízdám na motocyklech Harley-Davidson zdarma, typickým americkým vozům, spanilé jízdě strojů Harley-Davidson do centra Prahy a mnohému dalšímu!

 

 

 All American Fest, na němž se propojují akce jako je Prague Harley Days s rodinným Burgerfestem a open-air podobou FMX Gladiator Games bude skutečnou oslavou – volnosti, svobody, amerického životního stylu v pravém slova smyslu a zábavy pro každého.

Snaha posouvat možnosti a limity stále výše a zkusit v Praze udělat opravdový festival v duchu Ameriky se pořadatelům vyplatila a tak už za pár dní otevře návštěvníkům své brány Holešovické Výstaviště a s ním i All Ameriican Fest.

 

 

„Těší nás, že můžeme připravit jedinečnou akci skutečně pro všechny, bez ohledu na věk, pohlaví, zájmy, náboženství nebo orientaci, bez ohledu na to, zda k nám dorazí na motocyklu, pěšky, na kole či tramvají, bez ohledu na to, zda přijde člověk sám, s partou kamarádů, s kolegy z práce nebo s dětmi. Věříme, že všichni si u nás najdou to, co je doopravdy nadchne a že si skvěle užijí poslední prázdninový víkend,“ říká Jaroslav Vavřina, organizátor All American Festu a dodává.

Poté, co jsme loni oslavili 10. výročí Prague Harley Days jsme si řekli, že ještě nechceme končit, ale naopak, že chceme naši akci posunout ještě dál. A protože naše návštěvníky už v drtivé většině netvoří motorkáři a v předešlých letech jsme si už vyzkoušeli spojení s Burgerfestem, které se ukázalo jako funkční rozhodli jsme se touto cestou pokrčovat a připravit ještě širší event doopravdy pro každého.”

“Do party jsme přibrali ještě FMX Gladiator Games, což vlastně bylo rozšíření naší adrenalinové zóny a přesně tak začal vznikat All American Fest. Téměř rok práce máme za sebou a teď se už jen těšíme, co na to ti, pro které to všechno děláme. Věříme, že se už teď nemohou dočkat stejně jako my a že si All American Fest všichni společně užijeme v tom největším stylu.“

 

 

 


*PROGRAM
3denní nabitý program
od koncertu Monkey Business
až po grilovaní Zdeňka Pohlreicha

 

 

V pátek 1. září, kdy celá akce startujte, se kromě motocyklů a jízd na motocyklech Harley-Davidson zdarma nebo kulinární grilovací show mohou těšit na koncert oblíbené české kapely Monkey Business. Na řadu ale přijde i pole dance battle nebo adrenalinová show ve freestyle motokrosu pod vedením Petra „Pilníka“ Piláta. A pochopitelně nebude chybět ani family zóna ve spolupráci s hračkářkou firmou Mattel, která zabaví nejmenší, dobré jídlo založené především na grilovaných pochoutkách všech druhů a stylů a zapomenuto nebude ani na milovníky sladkého. K dispozici budou i typické americké káry a možnost jejich vyzkoušení zdarma.

 

Sobotu 2. září odstartuje očekávaná a oblíbená spanilá jízda motocyklů, nejen Harley-Davidson, do centra Prahy, které se navíc může na svém motocyklu, ale třeba i skútru zúčastnit skutečně každý. Hudební fanoušky potěší koncert Gaia Mesiah a milovníky skvělého jídla zase kulinární workshopy, například s evropským mistrem steaků Daniellem Govonim nebo s oblíbeným PIP Masterem. O zábavu se postará i soutěž Burgeržrout v pojídání burgerů na čas nebo soutěž v amatérském grilování. A samozřejmostí, stejně jako v pátek a v neděli, bude zábava pro nejmenší ve family zóně, možnost vyzkoušení si motocyklů Harley-Davidson zdarma nebo jedinečná podívaná na show ve freestyle motokrosu pod vedením Petra „Pilníka“ Piláta.

 

A žít to bude i v neděli 3. září! Kromě již tradiční zábavy jako je živá hudba, koncerty, dobré jídlo a pití nebo show ve freestyle motokrosu či zábava ve family zóně, dorazí i zřejmě nejznámější český šéfkuchař, oblíbený Zdeněk Pohlreich, aby předvedl to nejlepší ze svého umu a dal praktické a funkční rady, jak na svěží, chutné a snadné grilování. O zábavu se postará i herec a bavič Tomáš Měcháček, který rovněž něco zajímavého ugriluje a návštěvníky přesvědčí, že i burger může mít svůj stand up.

 

 


U toho nesmíte
chybět!

 

Vstupenky k dispozici zde: https://www.ticketlive.cz/cs/event/prague-harley-days-burgerfest-2023

 

1denní vstupenka – 300 Kč

Celoeventová vstupenka – 700 Kč

 

Obyvatelé městské části Praha 7 pak budou mít již tradičně na celou akci, po všechny 3 dny, vstup ZDARMA.

 

KDY: 1. – 3. 9. 2023

KDE: Praha, Výstaviště Holešovice

https://www.ticketlive.cz/cs/event/prague-harley-days-burgerfest-2023

Více informací na www.allamericanfest.cz

 

 

 

 


 

 

All American Fest

All American Fest (dříve Prague Harley Days) je již tradiční top akce konce léta plná motocyklů, zábavy, adrenalinu, dobrého jídla a pití, rodinného vyžití a hudby. Každoročně nabízí zábavu pro celou rodinu, silné stroje, moto vyjížďky, populární spanilou jízdu, výstavu motocyklů, adrenalin, koncerty a dobré jídlo a pití. V roce 2023 se mění na All American Fest a spojuje se s oblíbeným Burgerfestem a open-air podobou akce FMX Gladiator Games. Cílem akce je ukázat to nejlepší, co nám Amerika dala na poli zábavy, kultury, sportu, motocyklů, automobilů a gastronomie a představit nefalšovaný americký fesťák návštěvníkům v srdci Evropy, v Praze. All American Fest je díky svému širokému rozpětí určen skutečně pro každého, ať už přijede na motocyklu jakékoli značky, autem, tramvají nebo přijde pěšky, dorazí sám, s kamarády, rodiči nebo třeba s malými dětmi. www.allamericanfest.cz

 

Harley-Davidson Praha

Harley-Davidson Praha je nejstarší dealerství značky v ČR a zároveň jedno z pěti oficiálních dealerství Harley-Davidson u nás. Svým zákazníkům nabízí prodej motocyklů, jejich kompletní servis, customizace dle požadavků i sortiment oblečení a moto doplňků MotorClothes. Harley-Davidson Praha je rovněž pořadatelem všech ročníků Prague Harley Days a spolupořadatelem 115. výročí Harley-Davidson konaného v Praze v roce 2018. Pro více informací navštivte webové stránky Harley-Davidson Praha na: http://www.harley-davidson-praha.cz.

 


zdroj: TZ

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno