Na španělském okruhu Jerez de la Frontera zakončil Pull & Bear Aspar Team svou letošní sezonu dvoudenním testem. Álvaro Bautista a Karel Abraham za chladných podzimních teplot získali dobré tempo

Oba jezdci pokračovali ve své adaptaci k novému týmu a svým novým motocyklům. Álvaro Bautista byl nejrychlejší jezdec MotoGP. Během dvou dní dokončil celkem 123 kol a test zakončil časem 1:38,945.
 
Mezitím jeho týmový kolega Karel Abraham začal test na čase 1:40,484 poté, co byl pouze druhý den v sedle Ducati GP15. České jezdec ve středu dokončil 59 kol a poté 56 ve čtvrtek. Testování nakonec uzavřel s časem 1:39,776, což je pouze jednu sekundu od rekordu okruhu Jorge Lorenza!
 
 
 *„V Jerezu jsme s oběma jezdci udělali důležitý krok vpřed, a to nejen z hlediska jejich času, což je vždy příjemné vidět, ale také a především, v jejich závodním tempu. Oba jsou schopni jezdit hodně kol na stejných pneumatikách a udržovat dobré tempo ve srovnání se zdejším závodem na začátku tohoto roku.”

“Závodní tempo je to, co dělá výsledek v cíli, a to je problém, kterým jsme trpěli většinu této sezony. Myslím, že jsme se posunuli vpřed s nastavením a elektronikou, a přestože je brzy na předpovědi, protože jsme teprve poznali nový motocykl a nové jezdce, tak výsledky po čtyřech dnech testování byly dobré. Je tu ještě dlouhá cesta, ale našli jsme dobrý základ a já jsem opravdu spokojený s tím, jak Bautista a Abraham jezdili.”


“Jezdili rychlé a konzistentně, jsou spokojeni s jejich motocykly a jisti ve svých potenciálech pro příští sezonu. Budeme-li takhle pokračovat, pak myslím, že můžeme mít příští rok dobrou sezonu. Je to příjemný způsob, jak ukončit tento rok a těšíme se na to, až začne v Malajsii další testování.“

Foto: Pull&Bear Aspar Team

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno