Dle nejnovějších informací český závodník Karel Abraham jedná s týmy Ioda Racing a Grillini Kawasaki, kde by mohl působit v příští sezoně

Kroky českého závodníka Karla Abrahama po skončení letošní sezony šampionátu Mistrovství světa Superbiků jsou nejisté. Před startem závodního víkendu na německém okruhu Lausitzring hovořil Abraham v jednom z rozhovorů i na téma své budoucnosti.
 
Jak je dobře známo, u týmu Milwaukee BMW Abraham již v příští sezoně nepojede. Jako nejpravděpodobnější varianty dalšího působení českého závodníka se nyní jeví dva týmy – Ioda Racing pod vedením Giampiera Sacchiho nebo Grillini Kawasaki.
 
Jak samotný Abaja potvrdil, pokud si bude moci vybírat, nejraději by v příští sezoně závodil na Aprilii RSV4.
 
„Zatím stále jednáme. Pokud bych si ale mohl vybírat mezi Aprilií a BMW, jednoznačně bych volil právě Aprilii. S panem Sacchim jsem již několikrát hovořil, uvidíme, kam povedou další cesty jeho týmu. Nejdříve se musí vyřešit otázka sponzorů. Stejně tak bych si dokázal představit i spolupráci s týmem Girllini, nemá přehnané finanční nároky a již nyní je potvrzené, že bude mít novou Kawasaki,“ řekl Karel Abraham.

Foto: autor

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno