Alvaro Bautista po představení Hondy v Miláně prohlásil, že nyní již řada lidí začíná chápat jeho rozhodnutí.

panělský závodník Alvaro Bautista způsobil svým rozhodnutím odejít k Hondě v Paddocku šampionátu Mistrovství světa Superbiků velký poprask. Nyní byla ovšem na motocyklové výstavě EICMA v Miláně představena nová Honda CBR1000RR a již začíná být jasné, proč se Bautista rozhodl právě pro přestup k Hondě.

Honda připravila opravdu konkurenceschopnou motorku a zároveň bylo potvrzeno, že celkově navýší svoji úroveň angažovanosti v superbikovém šampionátu. I právě proto padla volba na Bautistu, který dokázal vítězit ihned po příchodu do šampionátu na Ducati.

 

 

„Udělat takové rozhodnutí nebylo vůbec snadné. Nikdy nevíte, co z toho vznikne. Ale tak to bylo koneckonců i minulý rok, když jsem se rozhodl odejít do WSBK k Ducati. Spousta lidí komentovala moje rozhodnutí, ale já měl mnohem více informací. Jakmile se ale tyto informace týkající se projektu Hondy dostávají na veřejnost, stále více lidí začíná mé rozhodnutí chápat. Samozřejmě to, zda jsem se opravdu rozhodl správně, uvidíme až po prvních závodech sezony 2020,“ řekl Alvaro Bautista.

 

…předběžná startovní listina WSBK 2020

 


zdroj: bikeracing.cz, foto: Honda/Ducati racing

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno