Už jste slyšeli o blátofílii? Že ne? Máme pro vás stručné vysvětlení, neboť jednoho pacienta s touto diagnózou v naší MotoVšem partě máme, takže jsme mohli prozkoumat tuto „poruchu“ přímo ve vlastních řadách.

O co jde? Blátofílie je neškodná úchylka v chování části motorkářské komunity, která se projevuje fascinací blátem. A zcela výjimečně se to netýká dámských bahenních zápasů. Dotyčný pacient má silné nutkání obléknout se do krásného, barevného funkčního motooblečení, nasednout na jednostopé vozidlo a během jedné vyjížďky na sebe přenést aspoň centimetrovou vrstvu blátíčka.

 

 

Někteří nezasvěcení se domnívají, že důvodem je zbavení se parazitů na pokožce jezdce, jak to například dělají hroši či jiní tlustokožci, nicméně realita je taková, že je to prostě jenom děsně baví, projíždět vším tím bordelem. Pokud také patříte mezi blátofily či blátofilky, máme pro vás skvělou zprávu.

V MotoVšem jsme se rozhodli výrazně rozšířit sortiment offroadových a krosových věcí. Naskladnili jsme pro vás velké množství aktuálních i starších kolekcí značek Fly Racing, Sinisalo, AXO, Alpinestars a dalších.

Doslova tuny kalhot, dresů i rukavic máme pro vás skladem. Stačí se jen stavit na našich prodejnách a vše vyzkoušet. Pro ty z vás, kteří to k nám nemají za rohem, samo, že najdete tento sortiment i na našem e-shopu www.motovsem.cz.

 


zdroj: TZ

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno