BMW to umí. Kdysi před mnoha lety získali mnichovští korunu superbiků s S 1000 RR hned na první dobrou a letos na druhém konci spektra motorek bude vládnout přízrak jménem R18.

Nový král kategorie má snad jen jednu vadu – není ho slyšet a jeho hlas není důstojný jeho svalnatých kontur. Proto si i v rakouském REMUSu pospíšili a pro R18 přes zimu zkonstruovali a v akustické komoře odladili na míru zcela nové výfukové systémy, a to hned ve čtyřech variantách.

 

 

Zvuk bude naživo famózní, a to jak v homologované variantě, tak především v té performance, kde půjde vytáhnout i dB killer (což legislativa u těch homologovaných neumožňuje). Obě verze pak budou dostupné jak v chromu, tak i v černém nerezu. A to nejlepší nakonec. Vzhled si můžete sami doladit díky deseti typům vyměnitelných koncovek, které mají zásadní vliv na celkový „wow“ efekt z celého stroje.

Všechny fotografie, zvuky a hlavně ceny najdete u nás v katalogu. Nebo na YouTube zadejte „REMUS pro BMW R18“. Objednávat pak můžete i přímo u většiny BMW dealerů v ČR i SK. V případě zájmu o více info nás kontaktujte. Kompletní nabídku obsahuje přehledný katalog na www.remus-vyfuky.cz, tel.: + 420 604 66 77 33.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno