Čeští specialisté na přestavby a úpravy adventure a enduro motocyklů nyní přicházejí na trh se zcela novým kompaktním kitem určeným pro amatérské i profesionální závodníky dálkových soutěží.

 

Nový kit nabízí všem majitelům čtyřtaktních modelů KTM EXC (od MY2017) možnost přizpůsobit svůj stroj aktuálním požadavkům na off-roadové cestování či ostré rallyové nasazení. Součástí kitu jsou moderní transparentní kapoty s atraktivními polepy a čelní štít, který chrání posádku a navigační přístroje před nepřízní počasí.

O bezpečné noční dojezdy z náročných dakarských etap se stará dvojice homologovaných  R/G LED světel osazených výkonným chlazením i ochranou proti pádům a vlhkosti. Hlavním prvkem přídě je mimořádně odolná a přitom velmi lehká karbonová věž, na kterou je uchycena jak kapota, tak jednotlivé navigační přístroje. Jde o systém plug and play, odpadá tedy nutnost vrtání do rámu a dalších nevratných změn, které jsou pro konkurenční systémy typické.

R/G Rally Kit je velmi sofistikovaně, ale přitom jednoduše řešený, takže montáž karbonové věže k rámu stroje a případné opravy v náročném závodním nasazení nebo v exotických destinacích zvládne každý majitel bez obtíží sám. O jeho robustnosti svědčí nejlépe fakt, že jezdci Gabriela Novotná a Jan Veselý startující s naším kitem na Rally Dakar 2019, soutěž úspěšně dokončili. Součástí R/G Rally Kitu jsou samozřejmě všechny potřebné konektory pro zapojení navigačních přístrojů a rovněž adaptér pro nejčastěji používaný tlumič řízení Scotts.

 

V průběhu března bude R/G Rally Kit navíc doplněn o další praktickou vychytávku určenou jezdcům používajícím roadbook: o lehkou duralovou konstrukci na karbonovou věž, která vychází z aktuálního angažmá R/G na Rally Dakar 2019. Kromě roadbooku tu tak bude dostatek prostoru také pro tripmastery, SpeedoCapy, GPS vysílače a další nezbytnou „dakarskou“ výbavu. S Rally Kitem tak R/G nabízí komplexní, a přitom finančně velmi dostupné řešení pro všechny ambiciózní jezdce. Cena kitu byla stanovena 1099 Euro.

 

Aktuální informace můžete sledovat také na sociálních sítích:

Facebook: www.facebook.com/radegarage

Instagram: www.instagram.com/radegarage

Youtube: www.youtube.com/channel/UCMP7GSXYyKMrbF9eqWmSFPA

 


zdroj: TZ

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here