Pokud patříte k lidem, kteří vážně přemýšlejí nad svou bezpečností, máte před sebou naprostou špičku.

Oblečení s technologií navrženou pro jezdcovu maximální bezpečnost v případě nárazu nebo pádu se hodně chytlo na okruzích a nyní je zde přeneseno do textilní bundy a vyladěno pro silniční a turistické účely. Ano, cena není nejnižší, ale ono to umí zachránit zdraví, nebo dokonce život… A teď alespoň několik základních parametrů:

 

Dainese D-AirCarve Master 2

*Airbag chrání v případě nárazu hrudník, ramena a klíční kost (chrání řidiče před zlomením vazu).

* Systém senzorů zabudovaných v páteřovém chrániči snímá a zároveň analyzuje tělo jezdce 1000krát za sekundu, přístroj sám indikuje, kdy má aktivovat airbag systém (náraz nebo pád, smyk jednoho nebo obou kol). Doba nafouknutí airbagu 0,045 s!

*U bundy D-Air Carve Master 2 není nutná montáž senzorů na motorku.

*Airbag se neaktivuje při rychlosti 10 km/h a nižší.

*Samotný materiál je textilie Mugello vysoce odolná vůči dešti, ramena jsou zpevněná technologií 3D-Stone, před chladem chrání odepínatelná vložka (a límec) a bunda je vybavena i goretexovou membránou.

*Samozřejmostí je užití certifikovaných chráničů, možnost sepnutí s kalhotami a reflexní prvky pro jízdu za snížené viditelnosti.

Myšleno zde bylo na vše. Pokud i vy myslíte na sebe, koukněte na www.yshop.cz

PS: A ještě jedna novinka na závěr. Oproti předchozím verzím oděvů s D-Air se tento již nemusí po aktivaci posílat do ITA, ale v Yshopu ho jsou schopní vyměnit i v Praze!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno