Ředitel závodního oddělení italské Ducati, pan Gigi Dall’Igna, je přesvědčen o tom, že Casey Stonera již v královské kubatuře závodit neuvidíme.

Když se na konci loňského roku rozhodl australský závodník Casey Stoner vrátit k italské Ducati a zastávat zde roli oficiálního testovacího jezdce, řada lidí včetně představitelů továrního týmu doufala alespoň v nějaké starty na divokou kartu.
 
To se ale v letošní sezoně ani jednou nestalo a dle vyjádření samotného Caseyho ani nic nenasvědčuje tomu, že by něco takového mohlo nastat. K této situaci se vyjádřil i ředitel závodního oddělení italské továrny Ducati – pan Gigi Dall’Igna, který prohlásil, že již nedoufá v start Caseyho Stonera na divokou kartu.
 
 
„Casey se v roce 2012 rozhodl, že ukončí svoji kariéru a již nebude závodit v MotoGP. Pokud někdo udělá takové velké rozhodnutí, není snadné jej poté v budoucnu měnit. Já osobně si myslím, že musíme všichni toto rozhodnutí ze strany Caseyho respektovat. Když na něj budeme vyvíjet tlak, aby znovu závodil, ničemu to nepomůže. Jsem toho názoru, že Casey již závodit nechce a v závodě královské kubatury MotoGP jej již neuvidíme,“ řekl Gigi Dall’Igna.
 

Foto: ducati.press

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno