Pro příznivce Road Racingu a především toho nejtěžšího závodu TT na ostrově Man máme hned několik důležitých novinek!!!

Uběhlo už 9 let, kdy kolekce oblečení a doplňků TT přišla exkluzivně na český a slovenský trh v online podobě, a to díky klukům z TTman.cz. Nyní si můžete vše prohlédnout, osahat, vyzkoušet a nabažit se atmosférou Britské  Tourist Trophy osobně! V Hradci Králové je totiž čerstvě otevřen obchod TTman.cz s tím nejlepším z road racingové scény.

Kromě nové kolekce oblečení TT 2019 je sortiment rozšířen o výhradní nabídku moto funkčního  oblečení RST IOM TT – čekají na vás funkční certifikované motocyklové bundy a kalhoty TT od RST vybavené ochrannými prvky a chrániči. V nabídce jsou textilní bundy v několika barevných provedeních s nepromokavou a prodyšnou membránou SinAqua, ale samozřejmě i stylové kožené bundy s anglickým retro nádechem. Dovybavit se na cesty pak můžete i díky nabídce moto rukavic TT či kožených bot TT, které jsou jako stvořené pro pohodové  jarní vyjížďky.

 

Že momentálně sháníte novou helmu? Tak to Vám v TTman.cz mohou poradit s výběrem té správné helmy od HJC. Pro opravdové TT fajnšmekry pak mají nachystané i limitované edice helem Arai TT s designem od Drudi Performance.

Nabídka týmového oblečení v TTman.cz se pro letošek vedle Suzuki Ecstar či Tyco BMW rozroste o Honda Road Racing, Joey Dunlop collection, BMW Motorrad….

 

Tak při jízdě ulicí Koutníkova v Hradci Králové zkroťte své koně, protože TAM SE TO PRODÁVÁ!!

Adresa: Koutníkova 180/1, 503 01 Hradec Králové

E-shop: www.TTman.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno