Fabio Quartararo má pro letošní zkrácenou sezonu MotoGP jasný cíl, chce poprvé porazit úřadujícího mistra světa Marca Márqueze.

Na blížící se restart letošní sezony královské kubatury MotoGP se pilně připravuje i francouzský závodník Fabio Quartararo, který pro letošní sezonu dostane v barvách satelitního týmu Petronas Yamaha tovární motocykl.

Jak Fabio v jednom z nedávných rozhovorů prozradil, v posledních měsících se pilně připravoval na to, aby dokázal naplnit svůj hlavní cíl – dokázat porazit úřadujícího mistra světa Marca Márqueze.

 

 

Myslím, že nyní jsem v ještě lepší formě než v březnu, protože když jsme byli zavřeni doma, věnoval jsem se neustále tréninku. Nyní je před námi třináct závodních víkendů, které bychom měli odjet v pouhých čtyřech měsících, takže musím být co nejlépe připravený. V loňském roce se mi bohužel nepodařilo Marca porazit, takže to považuji jako hlavní cíl pro letošní rok. Marc v loňském roce předvedl skvělou sezonu, jeho nejhorším výsledkem bylo v podstatě druhé místo. Řekl bych, že v loňském roce to byla jeho nejlepší sezona doposud, takže to rozhodně nebyl snadný úkol jej porazit,“ řekl Fabio Quartararo.

 

 


zdroj: bikeracing.cz, foto: yamaha.racing

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno