O prvním zářijovém víkendu proběhlo na ploché dráze v Divišově letošní Mezinárodní Mistrovství České Republiky ve Flat Tracku.

Je to jeden z těch druhů sportů, kde endorfin střílí vzduchem, a i když zatím v ČR nemá nijak velké fanouškovské zázemí, tak hlasité povzbuzování z tribuny slyšet nakonec přeci jen bylo.

Ve startovním poli se mimo jiné objevilo i dívčí jméno, je jím Rakušanka Yasmin „Yasi“ Poppenreiter (26) jedoucí za Motorradmagazin-Racingteam. Děvče, které v pohledu ze zázemí působí velmi nenápadným dojmem a z jejích očí sálá maximální koncentrace, se s dravostí lvice nakonec probojovala na první místo tohoto závodu. Ženská srdce našich MotohouseK tak plesají radostí a právem jí tak patří smeknutí našeho imaginárního kloboučku až na prašnou zemi ploché dráhy.

 

 

Dále nesmíme opomenout ještě jedno zajímavé jméno závodu. Je jím Ervín Krajčovič jedoucí za tým Orion – Moto Racing Group. Zajímavostí je, že tento jezdec jede na stroji o téměř 30let starším než jeho soupeři a příznačně ho tak supportují kluci z Klasick Wheels. I přesto, že by se mohlo zdát, že věk stroje bude v závodě pro jezdce hadndicapem se Ervín své role v závodě zhostil na výbornou a po posledním kole, které dojel vítězně, se celkově umístil na čtvrtém místě a odnesl si tak bramborovou medaili. Gratulujeme všem.

 

 

 


fotil: Radek Karkys Karko

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno