Španělská ikona Gas Gas znovu spustila své linky a my máme moc velkou radost vám zvěstovat, že už i české zastoupení nabízí jejich novinky pro rok 2017

Španělská ikona Gas Gas znovu spustila své linky a my máme moc velkou radost vám zvěstovat, že už i české zastoupení nabízí jejich novinky pro rok 2017.

Tou úplně první vlaštovkou je fantastické enduro Gas Gas EC 300 Racing E, které bylo představeno již na výstavě v Kolíně nad Rýnem. Klasický dvoutakt v dnešní době, to je prostě lahůdka! A tuhle vymazlenou motorku můžete mít za 168 500 Kč u firmy TSS Technical Sports – samozřejmě i s techničákem a odpočtem DPH.

Model EC v Racing variantě je tradičně osazen laděnou koncovkou výfuku FMF, nově přední nastavitelnou vidlici Marzocchi nahradila Kayaba vpředu a také vzadu za původní Reiger. Po konstrukční stránce je model takřka shodný s modelem 2015, po kterém Gas Gas přerušil práci na novém modelu. Největší změnu tak naleznete po sundání sedla, na kterém je zespoda přímo umístěná baterie a spínací relé startéru.

Gas Gas si tuto volbu však obhajuje dosažením nižší hmotnosti. EC ve verzi Racing je osazena samými zvučnými komponenty. Dominantním prvkem motorky je potom přední maska, která místo klasické žárovky ve světlometu vsází na nestandardní tvar a LED.

Tomu se říká hodně nadějně započnutá zima.

Kontakt: www.tss.cz , dotazy na obchod@tss.cz.

Foto: archiv

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno