Sportovní ředitel italské továrny Ducati si neklade rozhodně malé cíle, v Kataru, při první Grand Prix sezony 2017, by chtěl s Lorenzem a Doviziosem bojovat o vítězství

Sportovní ředitel italské továrny Ducati, pan Paolo Ciabatti, v jednom z nedávných rozhovorů komentoval svá očekávání od sezony 2017, která bude premiérová pro spojení továrních motocyklů Ducati s Jorge Lorenzem.
 
Dle slov Ciabattiho dostane Jorge k dispozici skutečně konkurenceschopný materiál, který bude schopen vyhrávat závody v královské kubatuře MotoGP. Jak samotný Ciabatti prohlásil, to další bude už jen na Lorenzovi, jak se dokáže rychle sžít s novou motorkou a zda bude konkurenceschopný již v Kataru.
 
 
„Jorge si nyní může užít svoji zaslouženou dovolenou, poté se musíme vrátit k tvrdé práci. Myslím si, že sezona 2017 bude pro Jorgeho velmi důležitá. Je velmi motivovaný a chce bojovat o další mistrovský titul. Poslední pro nás vybojoval Casey Stoner a na tento výkon chce právě Jorge navázat. I pro samotnou továrnu to bude důležitá sezona, chceme se dále zlepšovat a dát Jorgemu i Andreovi k dispozici ten nejlepší materiál. Motor je naší silnou stránkou, nyní pracujeme především na podvozku. První závody sezony se jedou v Kataru, což je místo, kde se nám daří, tam chceme bojovat o vítězství,“ řekl Paolo Ciabatti.
 

Foto: ducati.racing

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno