Harley-Davidson dne 18. ledna 2023 odhalí své motocykly 2023 a přinese informace o prvním ročníku akce Harley-Davidson® Homecoming™, která oslaví 120 let výroby našich motocyklů. Celá akce bude live streamována od 17:00 středoevropského času na webu Harley-Davidson.com.

 

V roce 2023 uplyne 120 let od založení společnosti Harley-Davidson. Během tohoto výročí uctíme naše bohaté dědictví, oslavíme je s našimi fanoušky a jezdeckou komunitou a odhalíme naše nejnovější motocykly a produkty,” řekl Jochen Zeitz, prezident a generální ředitel společnosti Harley-Davidson. „Přidejte se k nám a společně zahájíme naše 120. výročí představením nových modelů a upoutávkou na to, co chystáme na příští rok.

První vlna nových motocyklů Harley-Davidson 2023, originálního příslušenství Harley-Davidson a výbavy a oblečení Harley-Davidson MotorClothes bude odhalena 18. ledna. Tyto produkty budou následně k dispozici u autorizovaných dealerů Harley-Davidson.

 

 

První ročník akce Harley-Davidson® Homecoming™ 2023 proběhne ve dnech 13. – 16. července 2023, kdy se na několika místech v okolí Milwaukee uskuteční čtyřdenní festival plný hudby, jídla a motocyklové kultury.

Podrobnosti o programu, plánovaných akcích, místech konání, balíčcích vstupenek a ubytování budou zveřejněny 18. ledna na stránkách H-D.com, kde se návštěvníci mohou také přihlásit k odběru aktuálních informací o festivalu Homecoming. Vítáni a zváni jsou všichni od jezdců, spolujezdců, fanoušků až po celé rodiny.

V rámci příprav na tuto významnou oslavu v Milwaukee společnost Harley-Davidson již dříve informovala také o festivalu ke 120. výročí v Evropě. Bude se konat ve dnech 22. – 25. června 2023 v novém parku Puskás Aréna v nádherném městě Budapešť.

Vstupenky jsou již k dispozici a festival slibuje obrovské množství atrakcí včetně více než 50 živých hudebních vystoupení na pěti pódiích během čtyř dnů a nocí, dále všechny nejnovější motocykly a produkty Harley-Davidson a mnoho dalšího. Vstupenky a nabídky ubytování jsou již nyní k dispozici na adrese https://hd120budapest.hu/.

 

 


zdroj:TZ

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno