Minule jsme si trochu zaspekulovali nad fotkami strojů Harley-Davidson, které unikly z australského registračního úřadu.

Tentokrát vám můžeme potvrdit, že nové cestovní CVO od H-D letos opravdu budou. Sama fabrika pustila ven video a první informace, kde se dozvídáme, že k finálnímu představení modelů CVO Road Glide a CVO Street Glide dojde 7. června.

Při pohledu na fotky je vidět řada změn jak v designu, tak v technice. Nové masky s LED světly doplňují moderní prvky jako USD vidlice a radiální brzdy nebo velké TFT displeje bez analogových budíků palubky.

 

 

Tím nejzásadnějším budou ale bezesporu nové motory Milwaukee-Eight s označením 121. To samozřejmě znamená objem ve čtverečních palcích, přepočet vychází na 1983 cm3.

Velké chladiče prozrazují chlazení Twin Cooled, tedy přichlazování hlav kapalinou, nápis VVT na straně motoru pak poprvé u vzducháče H-D použití technologie variabilního časování ventilů.

Harley letos slaví 120 let od založení, a jak se zdá, oslava to bude v hodně velkém stylu! Už se na tyhle novinky moc těšíme.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno