Během volných tréninků jsem byl schopný zajíždět časy na předních příčkách a třetí trénink na polosuchém povrchu jsem vyhrál, což byla dobrá motivace před kvalifikacemi.

V první kvalifikaci jsem se umístil na 4. místě. Na motorce jsem se cítil dobře a s výsledkem jsem byl spokojený. V druhé kvalifikaci jsme zkoušeli simulaci závodu, protože jsme měli obavy ohledně výdrže zadní pneumatiky. Pořadí zůstalo nezměněné a já tím pádem startoval ze druhé řady.

 

V prvním závodě se mi podařil start a dostal jsem se na třetí místo, ale bohužel se objevil technický problém s elektronikou. Snažil jsem se to vyřesit, ale během pár kol jsem se propadnul až na 25.místo. V závodě jsem přesto pokračoval a nakonec dojel na 15. místě.

 

Ve druhém závodě se mi start opět povedl a zařadil jsem se na 3. místo. Technický problém se objevil znovu, ale tentokrát už jsem s ním dokázal jet. Třetí pozici jsem držel více než půl závodu, poté jsem byl pár kol čtvrtý, dostal jsem se zpátky do tempa a připravoval se na předjetí zpět, nanestěstí jsem dostal hightsider a upadnul jsem. Závod byl přerušen a tím, že se podle pravidel počítá poslední průjezd cílovou čárou, jsem byl klasifikován na čtvrtém místě.

 

S motorkou se stále učíme a doufáme, že v co nejbližší době Honda uvolní kitové díly, abychom byli více konkurenceschopní.

Za dva týdny nás čekají další závody na okruhu Schleiz nedaleko českých hranic!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno