Indian Motorcycle potvrzuje svou oficiální podporu akce Indian Riders Fest (IRF) 2023, která se po impozantní účasti roce 2022 pravděpodobně stane největším světovým setkáním majitelů motocyklů Indian Motorcycle.

Festival se uskuteční v Českých Budějovicích, přičemž jeho hlavním centrem bude opět areál městského výstaviště, kde se ve dnech:

 

TERMÍN: 9.-11. června 2023

 

 

Za vznikem festivalu IRF stojí touha organizátora Jean-Marie Guyona přivést do Českých Budějovic jezdce z Evropy i mimo ni, aby mohli sdílet svou vášeň pro ikonickou značku Indian Motorcycle a prožít neuvěřitelný víkend.

A to bez ohledu na jazyk nebo kulturní zázemí. Poté, co se IRF 2022 zúčastnilo více než 2500 motocyklů a slavnostní vyjížďka čítala 1200 motocyklů Indian jsou letošní očekávání jsou tak vysoká, že ročník 2023 by mohl vytvořit nový rekord.

„IRF 2023 nabídne účastníkům všechno, díky čemu byly předchozí ročníky tak úspěšné, počínaje svobodou a přátelstvím. Indian Riders Fest je nepochybně mezinárodní událostí s účastníky z více než 37 zemí a organizační tým s nadšením vítá společnost Indian Motorcycle jako hlavního partnera,“ říká Jean-Marie Guyon.

„Naše kluby Indian Motorcycle Riders po celé Evropě v posledních letech skutečně nabraly na síle a jejich zájem o akce ve speciálních destinacích je patrný z mimořádného úspěchu IRF 2022. Zájem o festival stále roste a jsem si jistý, že akce v roce 2023 bude opět největším setkáním majitelů motocyklů Indian na světě. Jsme potěšeni, že můžeme pokračovat a rozšiřovat naši podporu pro IRF a opravdu se těším, až budu v červnu mezi jezdci,“ uvádí Grant Bester, viceprezident společnosti Indian Motorcycle.

 

 

Rozlehlý areál vyhrazený festivalu IRF se nachází jen kousek od centra města a víkend zahájí v pátek večer velký živý koncert následovaný afterparty s DJem.

Kromě nákupů v obchodu s originálním oblečením, testovacích jízd na nejnovějších modelech z kamionu Indian Motorcycle Roadshow, nebo zázemí oficiálního dealerství Indian Motorcycle, které na místě zajistí kompletní servis a údržbu, budou mít návštěvníci festivalu také spoustu dalších příležitostí k zábavě či nakupování. V areálu je čeká více než 100 vystavovatelů a stánků a možnost ve velké tombole vyhrát upravený Indian Challenger.

Během víkendu proběhnou další živé koncerty, svou kreativitu a talent předvedou autoři přestaveb přihlášených do Custom Indian Motorcycle Show, minulost značky připomene výstava historických motocyklů, Lucky Daredevils při svém vystoupení popřou zákon o gravitaci na slavné Stěně smrti, Martin Krátký předvede kaskadérské kousky na svém Indianu FTR a během pravidelných rodeo – show bude k vidění jezdecké mistrovství úplně jiného druhu.

Vrcholem festivalu bude už tradiční sobotní spanilá jízda, která se rozrostla ze 465 motocyklů Indian v roce 2019 na 1200 motocyklů v loňském roce. Organizátoři nyní připravují novou 25 km dlouhou trasu, a protože se počítá s překonáním hranice 2000 motocyklů Indian, pojede se po uzavřených silnicích. Po úspěchu iniciativy Ladies First v roce 2022 pojede také v čele letošní vyjížďky skupina motorkářek.

Po projížďce krásnou krajinou jižních Čech zakončí spanilou jízdu zastávka v samém srdci Českých Budějovic na náměstí Přemysla Otakara II., které nabízí jedinečnou příležitost ke společnému fotografování. Kluby Indian Motorcycle Riders pak rozloží své vlajky uprostřed historického náměstí obklopeného motocykly Indian.

 

 

Pro ty, kdo by se chtěli festivalu zúčastnit, ale nemohou na akci přijet po ose, existuje možnost pronajmout si motocykl Indian na místě na čtyři až šest dní prostřednictvím oficiálního partnera,  půjčovny ZM-Moto.

Půjčovna bude na místě k dispozici již od úterý 6. června a na výběr bude ze 17 motocyklů Indian napříč modelovými řadami Scout, FTR, Chief, Chieftain a Springfield.

Ceny začínají na 184 € za den při zapůjčení motocyklu Indian Scout na šest dnů. Pro více informací, podmínky a rezervace navštivte e-shop IRF (viz odkazy níže).

Indian Riders Fest se stal zásadní událostí pro evropské jezdce, vítá každého bez ohledu na značku motocyklu a vstupenky se rychle prodávají. Zájemci by proto měli co nejdříve navštívit webové stránky festivalu, a zajistit si vstupenky na skvělý letní víkend s podobně smýšlejícími lidmi.

 

Indian Riders Fest 2023 Teaser Video
 
* Webové stránky akce Indian Riders Fest
IndianRidersFest.eu
* e-shop Indian Riders Fest – pronájem motocyklu Indian Motorcycle
eShop.IndianRidersfest.eu/imrental
Facebook: facebook.com/IndianRidersFestBudweis
Instagram: instagram.com/indianridersfest/
YouTube: https://www.youtube.com/@indianridersfest

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno