Jorge Lorenzo přiznává, že pokud by na stole ležela nabídka od továrního týmu Ducati, rozhodně by neodmítl.

S ohledem na skutečnost, že situace ve vyjednávání o prodloužení aktuální smlouvy Andrey Doviziosa se u Ducati zasekla na bodu mrazu, musejí manažeři tovární formace boloňské továrny hledat další alternativy.

Je dobře známo, že Dovizioso požaduje větší výplatu, než mu Ducati byla ochotna na příští sezonu nabídnout, takže je velmi těžké předvídat, zda některá ze zainteresovaných stran udělá krok zpět. Pokud by se tak nestalo, jedním z možných kandidátů je Jorge Lorenzo, který v případě nabídky od Ducati comeback nevylučuje.

 

 

„Nemohu říct, že by mi nechyběl pocit vítězství, ale pokud se budu chtít vrátit k závodění, musel bych mít techniku, na které bych dokázal vyhrávat. Pokud bych takovou nabídku měl na stole, hodně bych přemýšlel, protože si myslím, že i ve 33 letech jsem ve stavu, kdy bych měl na to, abych bojoval o mistrovský titul. Zatím ale taková nabídka na stole neleží. Momentálně je ale jasné, že jsou zde jen dvě varianty – tovární Yamaha nebo tovární Ducati. Yamaha má ale všechny tovární motorky pro příští rok obsazené, takže jediná varianta, která je stále otevřená, je Ducati,“ řekl Jorge Lorenzo.

AKTUALIZOVÁNO

Nyní tuto informaci dokonce potvrdil i samotný otec Jorge Lorenza – Chicho Lorenzo. Dle jeho slov se rozhodně nejedná jen o fámy, ba naopak Lorenzo dle Chica odešel od Hondy v podobě poraženého, ale stále v sobě má obrovskou touhu po vítězství.

„V současné chvíli zatím není nic jistého, ale mohu potvrdit, že stále vyjednávají. A jak se říká, kde je kouř, tam musí být i oheň. Pokud Jorge přijme tuto výzvu, pak si myslím, že je schopen se vrátit ve skvělé formě. Hondu musel opustit jako poražený, ale kdyby mohl vyhrát jen jeden další závod, přidalo by mu to spoustu klidu. Já osobně věřím, že stále má na to, aby vyhrával,“ řekl Chicho Lorenzo.

 

 

 


zdroj: bikeracing.cz, foto: Ducati, yamaha

 

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno