Připojte se k boji proti Thanosovi díky kvalitním integrálním přilbám HJC RPHA 70 v grafickém provedení Black Panther a Ironman.

Premium Integrated Matrix PLUS (PIM PLUS) konstrukce se skládá z třech různých materiálů – uhlíkové vlákno, aramidové vlákno (pevnější než kevlar) a sklolaminát, které přináší komfort a nízkou váhu helmy. Zapínání je na bezpečnostní D-kroužky.

Helma má dvouúčelový vrchní průduch: současné sání a výfuk horního otvoru zajišťují maximální cirkulaci vzduchu. Je v ní integrovaná kouřově tónovaná sluneční clona s protizamlžovacím povlakem, která se rychle a snadno nasazuje. Vyznačuje se rovněž systémem Rapidfire ™: Jednoduchý, bezpečný a efektivní systém pro ultrarychlou montáž a demontáž plexi bez nutnosti použití nářadí.

RPHA 70 má i Emergency Kit (lícnice) pro bezpečnou a rychlou záchranu v nouzové situaci. Multicool interiér s pokročilou antibakteriální textilií poskytuje lepší odvod vlhkosti a rychlejší schnutí oproti předchozím modelům. Interiér je kompletně vyjímatelný a omyvatelný. Zadní ovládání otvorů pro snadnou regulaci proudění vzduchu. Plexi je vybaveno protizamlžovacím systémem.

Clona proti zamlžení je součástí balení. EPS design je kompatibilní s dioptrickými i slunečními brýlemi. Přilba je standardně dodávána s čirým plexi. Přijďte si ji vyzkoušet do Bonmota.

Další info pak najdete na www.bonmoto.cz
Cena je 15 790 Kč.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno