Značka Ducati představí letos na podzim šest novinek.Pokaždé se bude jednat o prezentace v online prostoru a gradovat by vše mělo tak, aby Italové mohli všechny své novinky naživo představit druhý listopadový víkend na milánském veletrhu EICMA.

O jaké novinky se bude jednat, to se zatím neví. Představena byla jen ta první, která ale není až tolik novinkou, jako spíš poctou legendárnímu modelu Monster, jenž letos oslaví 30 let od začátku své existence.

Ducati Monster 30° Anniversario bude bezpochyby důstojnou připomínkou, a aby byla zajištěna potřebná exkluzivita, bude jej vyrobeno pouhých 500 kusů pro fajnšmekry do celého světa.

 

 

Motorka bude mít tlumiče Öhlins NIX30, brzdy Brembo Stylema, výfuky Termignoni a vůbec všechno to nejlepší, jak to známe z eSPéčka. Limitka navíc přidá speciální lak, na brýlích pořadové číslo vyrobeného kusu, kovaná kola a karbonové blatníčky.

Motorka krásná jak na výstavu, napovídají první obrázky, pocit exkluzivity pak jistě přidá i speciální grafika na přístrojovce, která vás autenticky přivítá 30° Anniversario grafikou.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno