Po třech úspěšných ročnících si na letošním Moto Test Camp budete moci prohlédnout a otestovat více než 80 motocyklů od 20 světových značek.

Kromě tradičních účastníků jako je Aprilia, CFMOTO, Ducati, Honda, Indian, Jawa, Piaggio, Royal Enfield, SuperSOCO, Vespa či Yamaha se na MTC po čase vrací Triumph a nově se představí například Benelli, Brixton, Moto Mori, SWM, MV Agusta či elektromotocykly ZERO.

Registrovaní zájemci si tak při testovacích jízdách budou moci bezprostředně za sebou porovnat konkurenty různých značek a vybrat si tak co jim nejlépe sedí. K vyzkoušení bude připravena řada žhavých novinek jako je Aprilia Tuareg 660, Ducati Streetfighter V2, Moto Guzzi V7, Honda NT1100, Triumph Tiger 1200, Yamaha R7 v aktuální limitované edici World GP 60th Anniversary Edition, CFMOTO 800MT ve verzích SPORT i TOURING a mnoho dalších, které nebylo dosud možné nikde vidět, natož vyzkoušet.

Na místě bude také testovací centrum přileb HJC od Bonmoto, výrobce motooblečení Psí Hubík nebo oficiální simulátor MotoGP. Vypadá to tak na motorkářskou akci roku, na které byste neměli chybět. MTC se koná 7.-8.5. v Soběslavi a registrovat na něj se můžete na www.mototestcamp.cz.

 

 


zdroj: Moto Test Camp

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno